Skip links
Bayilik

Bize Katıl, Lezzetin ve Başarının Bir Parçası Ol

Alsancak Unlu Mamuller ailesine franchise olarak katılın ve lezzetin yanı sıra başarının da bir parçası olun! Biz, geleneksel lezzetleri modern anlayışla birleştirerek müşterilere eşsiz deneyimler sunuyoruz.

İnternet sitemiz üzerindeki başvuru formumuzda yer alan kısımlara bilgilerinizi doldurarak talebinizin bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sonrasında yetkili arkadaşlarımız detaylı bir bilgilendirme ve toplantı düzenlemek için size telefon yoluyla ulaşırlar.

Yetkili arkadaşlarımız, sizleri merkezimizde bir toplantıya davet ederler. Toplantı sırasında örnek projeler üzerinden bilgilendirmeler yapılır. Franchise sisteminin tüm detayları sizlerle paylaşılır.

Bayi adayımızın sunduğu lokasyon, yetkili arkadaşlarımız tarafından, demografik, rekabet, mimari ve diğer birçok kriter üzerinden, uygunluk açısından araştırılır.

Lokasyon uygun değil ise bölgede yatırıma uygun bölgeler konusunda bayi adayı yönlendirilir.

Lokasyona karar verilmesinin ardından, matbu sözleşme bayi adayı ile paylaşılır. Ardından sözleşme imza aşamasına geçilir .

 
Sözleşme aşamasından sonra mimarımız karar verilen mağazanın kesin ölçülerini (Röleve) alır ve projelendirme aşamasına geçilir. İnşaat aşaması başlamadan önce yetkili mimar ve bayimizin de katıldığı bir toplantıda, mağaza üç boyutlu çizimleri üzerinden bir sunum yapar.

Mimari projeler bayi adayına teslim edilir ve akabinde bayi veya yetkilendirdiği inşaat firması, mağazanın inşaatına başlar. Yetkili mimarımız, şantiye sürecinde, bayimize ve/veya bayinin yetkilendirdiği inşaat şirketine, mail ve/veya telefon yolu ile teknik destek sağlar.

İnşaat aşaması başlamasının ardından ilgili iş bulma sitelerine, ilgili bölge özelinde iş ilanları çıkılır. Başvurular yetkili ekibimiz tarafından değerlendirilir ve görüşmeleri yapılır. İşe alımlar bayimiz ile ortak olarak yürütülür ve mağaza açılışına en az 15 gün kala ilgili personeller ekiplerimiz tarafından eğitime alınır.

Mağaza açılışına belli bir süre kala yetkili ekiplerimiz, açılacak olan mağazada personelleri ve mağaza operasyonunu düzenleme adına, yerinde eğitimler verir ve açılış süresince destek olur.

Bayilik Başvuru Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Modeller

Kafe & Restoran

İstasyon

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.